Dieta Dukana a sauna

Dieta Dukana i sauna jako metody odchudzania


Źródło: Free Articles
(tłumaczenie i opracowanie własne)

Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje bezbolesna metoda zgubienia paru kilogramów bez większego wysiłku, odpowiadam: tak, jest taki sposób. Jest on odpowiedni dla osób zdrowych, nie stosuje żadnych tabletek odchudzających czy tym podobnych, ponieważ plan obejmuje utratę wagi, a nie zdrowia.

Nasza metoda ochudzania oparta jest na korzystaniu z sauny i diety Pierre’a Dukana. Jeżeli znasz już zasady tej diety (co jest bardzo prawdopodobne, bo jest to obecnie najsłynniejsza dieta odchudzająca), to wiesz, że pozwala ona jeść dowolne ilości, czyli nie będzie trzeba walczyć z własnym apetytem.

Sauna to szeroko propagowany sposób, który potrafi nie tylko pomóc w zrzuceniu paru zbędnych kilogramów, ale również ogólnie poprawia stan zdrowia. Ciało produkuje zwiększoną ilość endorfiny – hormonu szczęścia, który powoduje wydalanie toksyn, wspomaga eliminowanie cellulitu, i nie jest to pełna lista korzyści ze stosowania sauny.

Jak wspomniano powyżej, będzie można jeść tyle, ile zechcesz, chociaż samokntrola jest itstotna, ponieważ dyscypliny wymaga kontrolowanie rodzaju pożywienia. Dieta Pierre’a Dukana pozwoli ci jeść tyle, ile potrzenujesz, jednak będziesz musiał(-a) zadbać o to, by jeść tylko pewne szczególne potrawy – za to bardzo smaczne.

Dieta Dukana jest bardzo dobra dla ludzi zdrowych i raczej nie powinna być stosowana przez osoby mające problemy zdrowotne, w szczególności kłopoty trawienne. Chorzy z problemami układu trawiennego powinni omówić plan ze swoim lekarzem i dowiedzieć się, czy jest to dieta dla nich odpowiednia.

Dieta ta nie należy do najtańszych, ale obejmuje naprawdę wspaniałe produkty: mięsa, warzywa i nabiał.

Połączenie diety Dukana z odwiedzaniem sauny sprawia, że wyjątkowo szybko stwierdzisz efekty odchudzania, a dzięki saunie czuć się będziesz wypoczęta. Pamiętaj jednak, że sesja w saunie nie powinna przekraczać jednej godziny. Jeżeli zaś podczas sesji poczujesz się słabiej, koniecznie od razu opuść pomieszczenie sauny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.